Eşya Paketleme/Ambalaj

Taşınmanın en büyük sıkıntılarından biri kırılan dökülen kirlenen veya çizilen eşyalardır. Örnek Nakliyat, eşyalarınızın tüm bunlara karşı korunması için etkin bir paketleme ve ambalajlama hizmeti sunmaktadır. Böylece eşyalarınız kırılmadan, dökülmeden veya çizilmeden güvenle taşınmaktadır.

Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton variller kullanılmaktadır.

Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (balonlu) naylon, kraft kağıdı (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır. Cam eşyalarınız son derce temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır.

Taşıma konteynerlerının içi hassas taşıma için özel dizayn edilmiştir. Konteyner duvarları yumuşak sunta ve aralarında ip bağlama çubukları bulunmaktadır. Her kamyon içinde elbise gardrobu ve taşıma varilleri hazır bulunmaktadır.

Her ekipte mutlaka bir montaj elemanı vardir. Bu montaj elemanı gardolap, esya dolabi vb. sökülmeden taşınmazları demonte ederek yerinde monteleyecektir.

Taşıma esnasında her türlü paketleme - nakliye - varış yerindeki eve teslimi ve evde kolilerin açılması, mobilyaların yerleştirilmesi ,demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinali bir biçimde yapilmaktadır